Studio AlhenaG

Oferta

Wszystko zaczęło się z konieczności... finansowej - jak to zazwyczaj bywa...

Operator sfilmował... materiał został przechwycony na dysk komputera... i nic dalej się nie działo. Montażysta z powodu osobistych perturbacji nie zabierał się do pracy, Klienci niecierpliwili się... To wszystko miało miejsce w moim własnym domu... Po kilku dniach doszłam do wniosku, że nie pozostaje mi nic innego, jak samej spróbować poskładać ten film.

Tak powstała moja pierwsza produkcja. Praca spodobała mi się. Później nie potrzebowałam już żadnej "zewnętrznej" zachęty.

Od pewnego czasu pracuję "na własny rachunek", przy czym zdecydowanie zmieniłam charakter usług. W międzyczasie zajęłam się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych i właśnie tego typu usługi oferuję obecnie przede wszystkim:

Strony internetowe

Poniżej prezentuję niektóre strony, których jestem autorką lub współautorką. Ulegały one wielu zmianom, zarówno pod względem treściowym - co oczywiste, jak i graficznym. Na stronie "Dzwonka" można obejrzeć "historię" witryny szkolnej.

Strona Zespołu Szkół im. St. Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim
(PHP, elementy flash)
Strona gazety szkolnej "Dzwonek"
(PHP)
Strona gazetki szkolnej "Smyk"
(PHP)
Strona Przedszkola w Wałdowie Szlacheckim
(PHP, elementy flash)
Historia witryny szkolnej
Strona studia aerografu
(flash)
Strona firmy videograficznej
(flash)
Strona firmy foto - videograficznej
(wcześniej flash, obecnie RWD)
Strona firmy videograficznej
(współtworzenie, flash)
Strona konferansjera
(flash)
Strona Przyjaciółki
(początkowo jako sklep internetowy Quick.Cart, obecnie PHP)
Strona biblioteki parafialnej
(PHP)
Strona Stowarzyszenia "Q Przyszłości" w Wałdowie Szlacheckim
(PHP)
Strona firmy videograficznej
(PHP)
Strona chóru amatorskiego
(PHP)

Do pobrania

Poniżej - odnośniki do miejsc, gdzie można obejrzeć i pobrać te szablony HTML i "skórki" PHP, które oferuję za "free" :)

Publikowane na stronie szablony, projekty graficzne (layout'y) czy "skórki" są moimi pracami. Status "linkware" tych prac wymusza na Użytkowniku pozostawienie na stronie głównej linka do mojej strony: <a href="http://www.alhenag.com" target="_blank">AlhenaG</a>.

Filmy

Przez kilka lat montowałam filmy dla MMK Video. Współpracowałam również z firmą SwaWoj, oferującą usługi foto i video. Kilka przykładów filmików i grafik jest poniżej oraz na stronie internetowej mojej Szkoły.

   alhenag@alhenag.com